Kniha návštěv

 • Ivana Jindřichová
  Je to přesně to místo, kde můžete ráno vylézt nazí a uvidí Vás maximálně srnky, určitě víte, co tím myslím - prostě čistá příroda. Chaloupka je naprosto dokonale a s velkým respektem k tradici opravená a já můžu říct jen velký WOW! Nemůžu se dočkat až se tam zase podívám.
  Ivana Jindřichová
  Cat & Cook
 • Hruškovi
  Nádherné místo, kam rádi jezdíme s přáteli načerpat energii a sílu přírody. Všudypřítomné ticho a tma po setmění je balzám na duši. Děti milují chalupu (pravidelně okupují saunu, vířivku a pec ve světnici) a její blízké okolí. Doporučujeme.
  Hruškovi
 • Fialovi
  Chalupa nabízí velmi příjemné ubytování. Vybavení je nadstandardní, vířivka a sauna po celodenním výletu je TOP. K tomu si z vinotéky vyberete vínečko podle chuti. Majitelé jsou vstřícní a ochotní. Máme v plánu sem přijet i v zimě na sjezdovky. Doporučujeme.
  Fialovi
 • Martina Fišerová
  Chalupa je posazená v příjemném, klidném prostředí. Krásně, stylově a přepychově vybavená. Myslím, že i náročný rekreant zde nemůže nic postrádat. Vše kvalitní, ne jen na oko. Nejvíce jsme si užili večer ve vířivce, sauně a následně u táboráku při opékání špekáčků.
  Martina Fišerová
 • Pavlína Váňová
  Jet Na Stráň bylo nejlepší rozhodnutí! Chalupa je daleko od lidí, nic nás tedy nerušilo a mohli jsme relaxovat v krásné přírodě. Veliký bonus je vířivka a sauna, které doladily pobyt k dokonalosti. A úplně TOP je spaní na peci! Chalupu doporučuji, pobyt tam je lékem na všechny neduhy. 
  Pavlína Váňová